Hitbus - Zabudowa pojazdów ciężarowych
Home   O Nas   Site map   Kontakt  
 
tło

Zabudowy

Zabudowa polega na kompleksowej przebudowie samochodu dostawczego typu MERCEDES SPRINTER, MERCEDES VARIO, IVECO DAILY, VOLKSWAGEN  Crafter i LT , Renault Master,  Peugeot Boxer, Citroen Jumper , Fiat Ducato na mikrobusy o pojemności od 6 do 26 miejsc siedzących.

Przebudowa obejmuje:

  • oszklenie pojazdu,
  • wykonanie konstrukcji wzmocnionej podłogi pod montaż foteli,
  •  wykonanie tapicerki,
  • montaż foteli,
  • montaż klimatyzacji z rozprowadzeniem półką bagażową z tunelem,
  •  montaż półek i indywidualnych paneli oświetleniowo-nadmuchowych,
  • montaż wyposażenia obowiązkowego dla autobusów - poręcze, uchwyty, przegroda kierowcy, gaśnice, młotki do wyjść awaryjnych,
  • montaż innych elementów wyposażenia po indywidualnym uzgodnieniu z Klientem.


Po wykonaniu zabudowy pojazdu, nasz Klient otrzymuje wszystkie dokumenty niezbędne do zarejestrowania w wydziale komunikacji. NASZ KLIENT ma pewność i gwarancję, że zabudowany pojazd zarejestruje w wydziale komunikacji. Wielokrotnie zgłaszają się do nas Klienci, którzy nierozważnie dokonali zabudowy w jakiejś firmie "krzak", nie otrzymując odpowiednich dokumentów, oprócz faktury i zaświadczenia o zabudowie, które są NIEWYSTARCZAJĄCE do rejestracji takich pojazdów i proszą o pomoc...!!!!!!!!

Zabudowy busów to proces bardzo złożony i wymagąjacy dużego doświadczenia. Wykonujemy to od 14 lat, świadczy to o naszym profesjonaliźmie i fachowości. Wszystkie elementy, które wpływają na bezpieczeństwo i komfort pasażerów, stosowane przez nas przy adaptacji busów na pojazdy osobowe, posiadają niezbędne homologacje i atesty Unii Europejskiej.

Zabudowa busa nie polega wyłącznie  na tym, żeby być atrakcyjnym cenowo dla Klienta poprzez stosowanie tanich i niesprawdzonych pod wzgledem bezpieczeństwa i trwałości foteli. Stosujemy fotele o najwyższym poziomie bezpieczeństwa, ergonomii i trwałości użytkowej, takich firm jak Automet i Intap. Jeżeli ktoś proponuje Wam fotele innych firm do zabudowy busa, to znaczy że nie dba o bezpieczeństwo Wasze i Waszych pasażerów.

Wykonujemy zamówienia od wersji prostej miejskiej, po turystyczne z pełnym wyposażeniem:

    * fotele uchylno rozsuwne, na podestach
    * klimatyzacja dachowa - 13 kW (w cenie 12.000 PLN)
    * półki pod klimatyzacje w cenie - 3.300 PLN, 4.300 PLN, 7000 PLN za komplet
    * indywidualny nawiew + lampki
    * luki dachowe od 650 PLN
    * wentylatory dachowe od 800 PLN
    * wykonujemy naprawy powypadkowe busów na płycie + lakierowanie
    * usługi blacharskie busów

 

Na życzenie klienta wykonujemy zamianę rodzaju pojazdu z cieżarowego na autobus z rejestracją + przegląd techniczny. Zajmujemy się również zabudowami samochodów ciężarowych dla firm do przewozu pracowników od 3 do 8 osób z oddzieleniem części bagażowej do przewozu np. sprzętu i narzędzi budowlanych, z zachowaniem rodzaju pojazdu jako ciężarowy czyli z pełnym odpisem podatku VAT za paliwo.
zapraszamy do współpracy

Hitbus