Hitbus - Zabudowa pojazdów ciężarowych
Home   O Nas   Site map   Kontakt  
 
tło

Przebudowa samochodów dostawczych na busy

Zabudowa polega na kompleksowej przebudowie samochodu dostawczego na mikrobus o pojemności od 6 do 26 miejsc siedzących. Proces taki obejmuje:

  • oszklenie pojazdu,
  • wykonanie konstrukcji wzmocnionej podłogi pod montaż foteli,
  •  wykonanie tapicerki,
  • montaż foteli,
  • montaż klimatyzacji z rozprowadzeniem półką bagażową z tunelem,
  •  montaż półek i indywidualnych paneli oświetleniowo-nadmuchowych,
  • montaż wyposażenia obowiązkowego dla autobusów - poręcze, uchwyty, przegroda kierowcy, gaśnice, młotki do wyjść awaryjnych,
  • montaż innych elementów wyposażenia po indywidualnym uzgodnieniu z Klientem.


Po wykonaniu zabudowy pojazdu, wydajemy klientowi nie tylko fakturę i zaświadczenie o zabudowie, ale również pełen zestaw dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu w wydziale komunikacji. Należy pamiętać, że tylko pełen komplet dokumentów daje gwarancję zarejestrowania pojazdu.

Zabudowy busów to proces bardzo złożony, który wymaga od przeprowadzających go fachowców dużego doświadczenia. Nasza firma świadczy tego typu usługi od 14 lat, dając Państwu gwarancję jakości i profesjonalizmu. Wszystkie elementy, które wpływają na bezpieczeństwo i komfort pasażerów, stosowane przez nas przy adaptacji busów na pojazdy osobowe, posiadają niezbędne homologacje i atesty Unii Europejskiej. Stawiamy na trwałość i bezpieczeństwo, dlatego korzystamy z materiałów tylko najwyższej jakości. Stosujemy fotele o najwyższym poziomie bezpieczeństwa, ergonomii i trwałości użytkowej takich firm, jak Automet i Intap.

Na życzenie klienta wykonujemy zamianę rodzaju pojazdu z ciężarowego na autobus wraz z rejestracją i przeglądem technicznym. Zajmujemy się również zabudowami samochodów ciężarowych służących do przewozu pracowników, z oddzieleniem części bagażowej do przewozu np. sprzętu i narzędzi budowlanych, z zachowaniem rodzaju pojazdu jako ciężarowy czyli z pełnym odpisem podatku VAT za paliwo. Tak zabudowany pojazd może posiadać od 3 do 8 miejsc siedzących.